picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

instruktor samoobrony, gdzie warto ?

instruktor samoobrony, gdzie warto ?

Czy warto zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Nagórę44

Posty: 2

 
Bez kłopotów można odnaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość sławne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Shasio

Posty: 21

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

czes212

Posty: 20

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wówczas taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

23-Obert

Posty: 6

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się mnóstwo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

namok

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

dof77

Posty: 13

 
Jest sporo kursów samoobrony, niemniej jednak osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście bardzo wiele. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są ciężkie, a ma być przecież jeszcze gorzej.

OzZ

Posty: 18