picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

naprawa szybki w iphonie

naprawa szybki w iphonie

Niestety w moim iphone face id nie działa, albo coś źle robię, ale prawdopodobnie nie działa, a mam potrzebę, żeby jednak włączyć i wykorzystać funkcję, głównie do zakupów. Jak waszym zdaniem najlepiej podejść do sprawy? Nie znam się też za bardzo na wycenach, więc przydałoby się poznać chociaż podstawy budowy tej technologii.

Black_Riot

Posty: 1

 
U mnie nie ma normalnego serwisu iphone, dlatego wykorzystuję wysyłkowy
https://applemobile.pl/zglos-naprawe-wysylkowa-telefonu-iphone/. Dwa razy korzystałem przy rozbitej szybce oraz przy diagnostyce Face ID. Okazało się, że coś się minimalnie przestawiło i sensor stracił czucie :) Ogarnęli w jeden dzień roboczy i kolejnego już miałem przez kuriera w domu. Mocno dbają, zabezpieczona przesyłka, można spokojnie powierzyć i długa gwarancja, bo do 180 dni. Masa poradników też dla ludzi, którym telefon pierwszy raz się uszkodził i nie wiedzą, co z tematem zrobić. Z takimi ludźmi opłaca się współpracować, bo Cię nie wprowadzą na minę.

Nimert56

Posty: 2

 
Warto się trochę podszkolić z wiedzy o telefonie, żeby nie nabrać się na dodatkowe koszty w serwisie moim zdaniem, więc dobrze doradzacie.

Bankowy

Posty: 4

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

Aniusiaaa1

Posty: 12

 
Śledzę ich od dawna i faktycznie nieźle omawiają różne rzeczy związane z marką Apple, w tym polecenia konkretnych modeli. Staram się kierować w życiu wiedzą od profesjonalistów i się nie zawiodłem na takim podejściu.

Box34

Posty: 24

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

Aga-lloch

Posty: 3

 
Nic samodzielnie nie kombinuj z naprawą, tylko od razu do nich wysyłaj. Akurat się specjalizują, marka Apple głównie, wszystkie urządzenia, w tym najnowsze technologie.

looque

Posty: 3

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

gregBard

Posty: 8

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

korasek

Posty: 5