picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

masaz stop slask, oferta ?

masaz stop slask, oferta ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Bierny67

Posty: 4

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

pawel253

Posty: 20

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, lecz korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, zatem jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. To doświadczone podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

wertus00

Posty: 2

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry faktycznie pomógł. Miałem problemy z nerwami, albowiem mam stresującą pracę, lecz fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i faktycznie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, albowiem dają sporo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

090913123

Posty: 12

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

codePerformance

Posty: 6

 
U mnie masaz stop slask pomógł na kłopoty ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie kłopoty to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko prędko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

sgm56

Posty: 22