picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Chciałabym się zapisać do dobrego stomatologa w Toruniu, ale nie jestem stąd, dlatego szukam pomocy w wytypowania sensownej kliniki, nawet z perspektywą na poważniejszą odbudowę. Jestem w dość pilnej sytuacji. Jeżeli możecie dajcie znać proszę.

QwerTery

Posty: 1

 
Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

Nikuś23

Posty: 4

 
Sam borykam się z problemem bruksizmu to strasznie ciężko się leczy. Diagnostyka to jest absolutna podstawa.

Zdzichu

Posty: 6

 
Szukałem zawsze stomatologów, którzy poprawiają po innych i to chyba w największym stopniu pokazuje wysokie kwalifikacje lekarzy.

nighthaze

Posty: 6

 
Najpierw niestety trzeba naprawić podstawowe ubytki, lepiej zadbać o dziąsła, a później pomyślisz nad poważniejszymi zabiegami.

Bankowy

Posty: 4

 
Trzeba robić tak uzupełnienie, żeby możliwie najbardziej pasowało, bo czasami człowiek zaczyna seplenić, albo policzki się wypełniają dziwnie. Przerabiałem coś takiego i niestety musiałem w innym gabinecie poprawić.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Biały uśmiech tak szczerze mówiąc to tylko licówki, albo implanty. Naturalny kolor zębów to bardziej żółtawy właśnie, chociaż przy wybielaniu nakładkowym też można sporo zdziałać. Po prostu zacznij. Odbudowa to naturalna sprawa w pewnym wieku.

irecki67

Posty: 16

 
Idź na spokojnie do KSE. Dzwoń i nawet pilnie się umawiaj 784 804 809. Licówki robiłem u nich to mam porównanie. Moje znacznie lepiej wyglądają w porównaniu do tych ludzi, których znam i wiem, że też sobie ogarnęli. PO drugie stomatolog przykłada się do diagnostyki, a praktycznie wszystko na miejscu zrobisz.

pawel253

Posty: 17

 
To prawda, że polskich stomatologów wysoko się ocenia, nawet za granicą i to do nas przyjeżdżają się leczyć, ale niekoniecznie ze względu na niższe ceny, ale przede wszystkim przez jakość.

pawel253

Posty: 8