picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

odzież boho, szukam butiku!

odzież boho, szukam butiku!

Czy sukienki ołówkowe nadają się tylko i wyłącznie dla szczupłych kobiet, bowiem nie wiem czy ją kupić czy nie?

łooho22

Posty: 1

 
W swojej szafie posiadam dość sporo sukienek z falbankami. Według mnie są one bardzo praktyczne i przy okazji dobrze prezentują się na ciele, jednak trzeba do nich w odpowiedni sposób dobierać wszystkie dodatki, bo w przeciwnym razie może to po prostu źle wyglądać, a przecież chyba nie taki jest tego cel.

pawel253

Posty: 4

 
Jeżeli nie macie pomysłu na swój własny biznes to być może warto zdecydować się na butik Internetowy. Wcale nie trzeba mieć tam ubrań tylko i wyłącznie dla kobiet, bo coraz częściej możemy znaleźć w nich również te dla mężczyzn. Gdy się na to zdecydujemy wówczas powinniśmy zadbać o odpowiednią reklamę naszego butiku.

Klara323

Posty: 2

 
Jeżeli nie macie pomysłu na swój własny biznes to być może pożądane byłoby zdecydować się na butik Internetowy. Wcale nie trzeba mieć tam ubrań tylko i wyłącznie dla kobiet, albowiem coraz częściej możemy odnaleźć w nich również te dla mężczyzn. Gdy się na to zdecydujemy wówczas winniśmy zadbać o właściwą reklamę naszego butiku.

Bhapo

Posty: 4

 
W przypadku, gdy któraś z Pań szuka sukienek z dekoltem to pożądane byłoby odwiedzić tę stronę: https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-dekoltem. Sama tam w wielu przypadkach robię zakupy i w zasadzie zawsze jestem w pełni zadowolona, więc zachęcam Was również do kupna na tej stronie.

Krzysio

Posty: 4

 
W swojej szafie posiadam dość dużo sukienek z falbankami. Według mnie są one niezwykle praktyczne i przy okazji dobrze prezentują się na ciele, jednakże trzeba do nich w odpowiedni sposób dobierać wszystkie dodatki, bowiem w przeciwnym razie może to po prostu źle wyglądać, a przecież chyba nie taki jest tego zamiar.

duncejj

Posty: 30

 
Ostatnio zakupiłam sobie sukienkę bez ramion i muszę przyznać, iż przy okazji odnalazłam skuteczny sposób na jej zakrycie – wystarczy tylko założyć na siebie dobrze dopasowaną marynarkę i nie będzie widoczna.

ewu1u01

Posty: 6

 
Ja osobiście już od dłuższego czasu kupuje swoje ubrania w butiku Internetowym i w zasadzie nigdy nie zostałam oszukana. Naturalnie obawiałam się tego za pierwszym razem, ale transakcja przebiegła pomyślnie i w zasadzie tak pozostało do dnia dzisiejszego.

Komimya

Posty: 2

 
Ostatnio kupiłam sobie sukienkę koronkową, ale niestety założyłam ją tylko dwa razy, bo koronki zaczęły odpadać. Dlatego chciałam Wam podpowiedzieć, że najlepiej jest zwracać uwagę na jakość wykonania takiej sukienki, aby potem się nie rozczarować tak jak ja.

Ludmo

Posty: 2

 
Według mnie sukienki ołówkowe mogą być noszone przez każdą kobietę, niemniej jednak trzeba tylko dobrać stosowny rozmiar. Wiadomo, iż tego typu sukienka będzie zdecydowanie lepiej prezentować się na szczupłej kobiecie, niemniej jednak raczej nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyła ją na siebie także kobieta z nieco wyższą wagą.

strusiek

Posty: 12