picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie kupić płytki do łazienki

Gdzie kupić płytki do łazienki

Cześć, jakie waszym zdaniem płytki do łazienki zastosować, aby nie przepłacić, a jednocześnie uzyskać w miarę rozsądną jakość? Macie może kontakty do sklepów internetowych, które łączą sprzedaż płytek łazienkowych z projektami aranżacji?

amrmas22

Posty: 8

 
Pamiętaj, że płytki łazienkowe znajdziesz w wersjach, które imitują inne materiały, np. kamień, drewno, do tego piękne mozaiki dochodzą. Masz zatem w łazience prawdopodobnie największy potencjał wykończenia wnętrza.

Kopah

Posty: 20

 
Gres jest dość odporny na ścieranie i stosunkowo tani. Dla mnie to zawsze uniwersalne rozwiązanie do łazienki.

SkinNer7

Posty: 25

 
Jak dla mnie to beżowe, białe, neutralne kolorystycznie płytki są super. Mniej zabrudzeń na nich widać, a poza tym wnętrze możesz wyeksponować kolorystycznie innymi akcesoriami czy meblami łazienkowymi.

bartłomiejj

Posty: 10

 
Jeżeli chcesz mieć ciepłą łazienkę to wybierz płytki drewnopochodne. U siebie mam takie rozwiązanie iglazura24.pl/pl/p/EMIL-MILLEGNI-SCOTTISH-OAK-20X120/446 . Płytka ma dobry profil antypoślizgowy, no i nie brudzi się za bardzo. Pół-połysk fajnie wygląda, nie razi po oczach, dość naturalny wygląd. Co najważniejsze sklep, w którym brałem te płytki, czyli Biblioteka Glazury zaproponował mi od ręki projekt pomieszczenia i idealną konfigurację płytek. Duża ilość płytek w ofercie. Na pewno nie zabraknie. Nie sprzedają końcówek kolekcji, więc spokojnie, nie ma się sensu martwić o dostępność :)

PucH2

Posty: 29

 
Zadbaj o profesjonalną hydroizolację przed układaniem płytek. Materiały wodoodporne nie wystarczą niestety. Potrzeba w łazience zastosowania nieco ambitniejszych technik ochrony przed wilgocią :)

Agulinek

Posty: 10

 
Dobrze jest poprosić o wizualizację łazienki po wybraniu konkretnych płytek. W takim przypadku znacznie lepiej podejmiesz decyzję o zakupie.

pawel253

Posty: 18

 
Skup się koniecznie na łączeniach płytek, bo w nich tkwi największy problem, jeżeli chodzi o szczelność.

korasek

Posty: 20

 
Jasna łazienka jest najlepsza, bo daje zawsze wrażenie odświeżenia i relaksu. Ciemne wnętrza w ogóle nie mają wartości energetycznej według mnie.

Oct714

Posty: 9

 
Radziłbym do łazienki wstawiać tylko meble z miękkimi nóżkami i zakończeniami. Niestety niektóre płytki łatwo uszkodzić.

Pendrzeec

Posty: 16