picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

białe panele, gdzie polecicie ?

białe panele, gdzie polecicie ?

Mam już położone panele, ale chcę je jakoś wykończyć. Jakie listwy przypodłogowe powinienem wybrać, żeby całość prezentowała się elegancko i schludnie?

Nowe2014

Posty: 1

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, iż są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

namok 

Posty: 4

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

090913123

Posty: 2

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

gregcie@

Posty: 18

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a zarówno wywołują, iż jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic nadzwyczajnego.

Rouudee

Posty: 2

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

englandrm

Posty: 5

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

pawel253

Posty: 2

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na świetnie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Simihu

Posty: 2

 
Tak, znam znakomicie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na różne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może idealne wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

miko_poz

Posty: 5