picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

panele podłogowe, poszukuję

panele podłogowe, poszukuję

Szukam renomowanego producenta systemów podłogowych. Słyszałem porządne opinie o panelach Quickstep. Czy też je potwierdzacie?

Andzia

Posty: 1

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Na nieszczęście, lecz po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, albowiem byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

Lupusx

Posty: 2

 
Jeśli już je nabyłeś, to znaczy, iż tak miało być. Panele podłogowe imitują cudownie naturalne drewno i nie potrzebują poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mam już własne lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są sporo lepsze, bowiem nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Hinterrr

Posty: 4

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej szanse i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

xtigerx

Posty: 5

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo lepsze, bo nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

mokwas

Posty: 24

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

korasek

Posty: 14

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bowiem są faktycznie wyśmienicie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

Dymek45

Posty: 2

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

labuh

Posty: 2

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie świetnie przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to stosownie wykonać.

mirekp2005

Posty: 13