picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Beskidy, znacie ?

Beskidy, znacie ?

Zastanawiam się gdzie pojechać w Beskid Śląski, natomiast nie bardzo wiem, co wybrać? Poszukuję strony, jaka opisuje bardzo dokładnie poszczególne atrakcje regionu.

sooo23

Posty: 1

 
Mnie się podoba w tym regionie, bo można znaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz trudniej. Warto oczywiście wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bo znajdziemy tam wiele ciekawych informacji.

namok

Posty: 2

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do wielu atrakcji w Beskidzie, dlatego polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam często wracać.

Elros

Posty: 25

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich rzeczywiście nie brakuje i każdy z tego będzie niezwykle usatysfakcjonowany.

namok

Posty: 2

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

mokwas

Posty: 4

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, jakie należałoby zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem niezwykle zaspokojony. To miejsce, jakie pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

56_2014

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o Wisłę i generalnie Beskid to na stronie https://kochambeskidy.pl można odnaleźć sporo informacji. To strona www poświęcona tylko i wyłącznie tej tematyce.

Jasio234

Posty: 3

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, natomiast gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, iż można się tam zdobyć niebieskim szlakiem, dlatego należałoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeżeli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

labuh

Posty: 13

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do sporo atrakcji w Beskidzie, zatem polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam wielokrotnie wracać.

Kaazz

Posty: 4

 
Polecam Kotarz, bo rzeczywiście jest pięknie. Lubię Beskid, bo zawsze mnie zaskakuje czymś nadzwyczajnym, dlatego polecam Wam abyście tam pojechali to zbadać.

djramu

Posty: 3