picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

magnolia sadzonki, polecicie sklep?

magnolia sadzonki, polecicie sklep?

Marzy mi się sosna wiethorst, ale nie mogę u siebie w okolicy na żadną trafić. Znacie jakiś sklep ogrodniczy internetowy, który sprzedaje przeróżne iglaki do ogrodów?

3czex

Posty: 3

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, lecz wiem, iż można wszystko zamówić. Znajomy miał szansa zamówienia nawet niesłychanie wielkich drzewek do ogrodu.

pawel253

Posty: 4

 
Niezwykle podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, wobec tego jeżeli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Naprawdę warto wydać to sosnę swoje pieniądze.

Marioleczka

Posty: 4

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gestokwiatowa-Low-Glow-Pa-C5/8568 i jestem niesłychanie zadowolony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Ron

Posty: 9

 
U mnie w kilku miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś naprawdę bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

figo

Posty: 4

 
Bardzo podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, dlatego jeśli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Naprawdę warto wydać to sosnę swoje pieniądze.

kdeel32

Posty: 15

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, ale wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była naprawdę bardzo duża i dobrze opisana.

Sohinyh

Posty: 2