picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tania oprawa halogenowa

tania oprawa halogenowa

Waham się, czy zainwestować w oświetlenie ledowe czy dać sobie spokój. Jaka jest wasza opinia w tym temacie? Jakie znacie warte uwagi, dobrze wyposażone sklepy z takimi art.?

Haze89

Posty: 16

 
Ja kupowałem ostatnio moduły reklamowe z LED od sklepu Premium Lux i jestem happy. Super obsługa, przystępne ceny, wysoka jakość – to tak pokrótce. Więcej info i wszystkie produkty są na ich stronce www.premiumlux.pl. Można kupować online, albo odwiedzić ich salon na Bartyckiej.

hhafferot

Posty: 29

 
Akurat kupowałem kilka dni temu żarówki do domu :) Dobra rzecz, ekologiczna itd. Sklep polecił mi kumpel, bo on to już od dawna ma w domu ledy wszędzie wstawione. Firma się nazywa Premium Lux, mają swój sklep w necie -www.premiumlux.pl. Wysyłają od zaraz, kontakt ogólnie bardzo pozytywny.

raptofil

Posty: 22

 
Hm, myślę, że korzystny stosunek jakości do ceny oferuje sklep Premium Lux z Bartyckiej w Wawie. Mają tam salon stacjonarny, ale można zamawiać też przez neta -www.premiumlux.pl. Kompetentna obsługa, wysyłka w 24h, oferta dobra dla kupujących detalicznie i hurtowo.

Dervyl

Posty: 17

 
Powiem Ci, że się w hurtowniach tego typu nie orientuję, nigdy nie miałem potrzeby, żeby kupować większe ilość żarówek itp. W każdym razie – powodzonka!

bezi2

Posty: 27

 
Hej! Jak sobie sprawdzałem ostatnio hurtownie, to dość tanie i dobre produkty mają w Premium Lux. Oni prowadzą swój serwis- www.premiumlux.pl. Tutaj można zamawiać. Co do konkretów to w ofercie są żarówki, ale też mnóstwo pozostałego asortymentu – sterowniki rgp, ściemniacze, oprawy..można się zaopatrzyć kompleksowo.

arturas1

Posty: 39

 
Ogólnie technologia led daje większe możliwości, jeśli chodzi o aranżacje różnego typu. Zwłaszcza taśmy się tutaj bardzo fajnie sprawdzają. Można się bawić kolorami, co w przypadku starych żarówek jest niemożliwe.

sliwa404

Posty: 17

 
Jakoś mnie ten temat ani ziębi ani grzeje, kupuję żarówki jakiekolwiek, byleby świeciły dostatecznie mocno ;P nie mam hopla na punkcie wszystkiego co ekologiczne, tak jak co poniektórzy

Sylfa

Posty: 25

 
No na pewno atutem LEDów jest fakt, że się nie nagrzewają. To jest istotne np. w chłodniach, gdzie żarówka nie może wydzielać ciepła, żeby temperatury nie deregulować. Poza tym, z tego co wiem to dają inne światło, niby lepsze niż te standardowe żarówy.

PaweL

Posty: 29

 
Nie znam takich sklepów. Jak już mi się zdarza kupować jakieś żarówki to w marketach zazwyczaj. Fakt, że w takich sklepach to wybór nie jest jakiś super, ale nie narzekam. Pozdr.

Kopah

Posty: 27