picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie kupie dobre rolety?

Gdzie kupie dobre rolety?

Hejka.

Czy macie namiar na jakąś sprawdzoną hurtownię karniszy? Interesują mnie zakupy w większych ilościach, więc zatem poszukuję.

malajka6

Posty: 19

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bo pasują one do bardzo różnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego zakupu.

mokwas

Posty: 25

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy nabył karnisze z nieco wątpliwego źródła i dziś narzeka, albowiem nie nadają się ona do zupełnie niczego oprócz do wymiany. Warto nie powielać takich błędów.

mokwas

Posty: 16

 
Hejka.

Niedawno interesowała mnie hurtownia karniszy i muszę powiedzieć, że prędko udało mi się odnaleźć firmę, która spełniła moje oczekiwania także pod względem szerokiej oferty, jak i szanse negocjacji cen, jakie i tak były niezmiernie konkurencyjne.

Mogę polecić Wam z pełną odpowiedzialnością http://www.studio-dekor.pl.

erbis

Posty: 18

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem innowacyjne karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do niezmiernie mnóstwo wnętrz, a podczas remontu chyba zarówno sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

Wer_wer

Posty: 24

 
Witam serdecznie.
Chcąc zyskać estetycznie wyglądające zasłony okienne zdecydowałem się na nabycie rolet kasetowych. Jestem usatysfakcjonowany z zakupu, albowiem moja roleta się nie brudzi, a obecność prowadnic nie wywołuje problemu, nawet gdy okno jest uchylone.

Trafiłem do sklepu, gdzie miałem wybór tego produktu w dużo kolorach.

Takumi

Posty: 20

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, ale to Twoja indywidualna decyzja :)

Rouudee

Posty: 26

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowoczesne karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do bardzo wielu wnętrz, a podczas remontu chyba także sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

strusiek

Posty: 14

 
Dzień dobry. Moja żona lubi powiesić dość ciężkie zasłony, więc szybko doszedłem do wniosku, że najbardziej zasadne w przypadku naszego mieszkania byłoby zamontowanie karniszy metalowych i uzyskałem jej pełną aprobatę.

Powiem szczerze, że to rozwiązanie nie dość, że ładnie wygląda to jest wytrzymałe i niezawodne przez lata.

walka45

Posty: 15