picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Lampy, jak je odnowić

Lampy, jak je odnowić

Yo,
znacie porządny sklep ze starymi lampami i żyrandolami? Zależy mi na kupnie lampy, moja mama kocha starocia natomiast ma urodziny niebawem.
Czekam na informacje.

@_24lampy

Posty: 23

 
Cześć, mi również zależy na oddaniu żyrandola do odnowy, ponieważ z biegiem czasu stracił mnóstwo na wyglądzie. Wiecie może gdzie się zajmują takimi rzeczami? Niesłychanie zależy mi na szczerych odpowiedziach i prawdziwych informacjach.

Liczę na waszą pomoc i czekam z niecierpliwością na informacje.

Kremussi

Posty: 43

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niesłychanie wielokrotnie mówi o sklepie „archiwum” gdyż to w nim niesłychanie wielokrotnie kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz mnóstwo innych staroci. Są one niesłychanie przepiękne i z tego co wiem niesłychanie wartościowe. Mówiła, że na stronie www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

PP_EQP

Posty: 25

 
Dzień dobry, niesłychanie polecam sklep „archiwum” moja mama tam często kupuje różnego rodzaju starocia do domu, gdyż niesłychanie się w tym lubuje. Mówi, że to najlepszy sklep z jakiego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

klejjofas

Posty: 27

 
Cześć, bardzo zależy mi na kupnie starej lamy, ale nie mam pojęcia gdzie ją mogę nabyć i w których cenach stoją takie lampy. może mi doradzicie gdzie i za ile? Będę bardzo wdzięczny wam za te informacje, albowiem ma być to prezent na urodziny. Jestem w ogromnej potrzebie.

Thaniell111

Posty: 45

 
Dzień dobry, niezwykle często korzystam z usług sklepu „archiwum” bowiem to w nim są najlepsze i najatrakcyjniejsze przedmioty, jakie mi się podobają.

Usłyszałam jakiś czas temu o danym sklepie od znajomej i od tamtej pory tylko w nim robię zakupy, jest najlepszy.

Luuutor

Posty: 30

 
Cześć, słyszałem, iż najlepszy sklep ze starociami to archiwum, lecz nie mam pewności albowiem nigdy z niego nie korzystałem bo nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

Jaskiniowiec2

Posty: 33