picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?

Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?

Potrzebna mi firma zajmująca się kominkami w Krakowie. Chce zamontować kominek, ale nie wiem czy stawiać na drewno czy może na gaz. Potrzebna mi ich doświadczona porada.

juron

Posty: 1

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Kupowałem kominek w Krakowie w sklepie. Na początek zamówiłem to poprzez Internet, natomiast później firma do mnie przyjechała i mój wkład kominkowy zamontowali. Sam nie chciałbym tego robić, bowiem pracy jest wiele.

khazdul

Posty: 7

 
Znaczny wybór wkładów kominkowych gazowych w Krakowie znajdziecie w firmie http://wiemyokominkach.ovh, która naprawdę się na tym zna. Mam taki kominek i od dużo miesięcy nic się z nim nie dzieje. Firma podchodzi fachowo do potrzeb każdego klienta.

pawel253

Posty: 4

 
Znałem kiedyś firmę, która zajmowała się kominkami w Krakowie, ale nie pamiętam, na której byli ulicy. Wiem, że mieli wszystkie rodzaje wkładów, zatem dopasowanie czegoś u nich nie było żadnym problemem. Ceny też według mnie mieli niesłychanie atrakcyjne.

090913123

Posty: 3

 
Nie chciałem mieć grzejników, zatem mam wkład kominkowy powietrzny z Krakowa, który działa naprawdę niesłychanie dobrze. Trochę trzeba się narobić żeby wykonać te wszystkie rozprowadzenia, niemniej jednak potem jest spokój na długi czas. Nie zamieniłbym tego wkładu na typowy wodny, albowiem mnie się to nie podoba.

Klarka34

Posty: 3

 
Długi czas zastanawiałem się nad kominkiem, lecz ostatecznie wziąłem gazowy. Nie lubię tego zapachu palonego drewna w całym domu. Wolę mieć szczelny kominek, który generuje ciepło i wygląda tak jak ten prawdziwy. Taki kominek można montować nie tylko w domach, lecz nawet w mieszkaniach. Nie trzeba mieć typowe komina.

090913123

Posty: 2

 
Nie niesłychanie lubię kominki, wobec tego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bowiem by mi się nie chciało.

Komimya

Posty: 3