picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

busy pomorskie, gdzie warto ?

busy pomorskie, gdzie warto ?

Czy busy do Niemiec są drogie? Nigdy nie miałem okazji z nich korzystać i stąd moje pytanie, a chciałbym trochę zaoszczędzić na takich wyjazdach, albowiem jeżdżę tam dość wielokrotnie.

vincek

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o przewozy do Niemiec to miałem okazję korzystać z kilku różnych przewoźników i muszę szczerze przyznać, że w zasadzie zawsze byłem zadowolony. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o same kwestie finansowe, lecz również o komfort jazdy, który był wysoki.

TomekK

Posty: 4

 
Odkąd zacząłem korzystać z busów do Niemiec to muszę szczerze przyznać, że nie zamieniłbym tego typu transportu na żaden inny. Jest to o wiele tańsza i bardziej komfortowa opcja niż dojazd swoim własnym samochodem.

Nikuś23

Posty: 6

 
Jeśli szukacie jakiś sprawdzonych przewozów do Niemiec to wejdźcie na tę stronę: https://www.bus-do-niemiec.pl. Korzystałem z usług tej firmy już kilka razy.

kociol001

Posty: 2

 
Od kilku lat regularnie korzystam z przewozów do Niemiec i muszę przyznać, że jeszcze nigdy się nie zawiodłem na takim transporcie. Zawsze cała podróż jest w pełni komfortowa i przede wszystkim niedroga czego nie można już niestety powiedzieć o wyjeździe do Niemiec swoim własnym samochodem, bo paliwo jest coraz droższe.

Fajae

Posty: 16

 
Kiedy ja szukam busów do Niemiec to nie zwracam uwagi tylko i wyłącznie na samą cenę za przejazd, bo słyszałem, że może to być mylące. Staram się zwracać uwagę także na inne rzeczy jakie jak np. komfort jazdy czy też różne opinie wcześniejszych klientów.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Wydaje mi się, iż na dzień dzisiejszy busy do Niemiec są niesłychanie wielokrotnie sławne wśród dużo ludzi i właśnie, dzięki temu ceny za takie usługi są coraz niższe.

Jasio234

Posty: 4

 
Od paru lat systematycznie korzystam z przewozów do Niemiec i muszę przyznać, że jeszcze nigdy się nie zawiodłem na takim transporcie. Zawsze cała podróż jest w pełni komfortowa i przede wszystkim niedroga czego nie można już na nieszczęście powiedzieć o wyjeździe do Niemiec swoim własnym samochodem, bowiem paliwo jest coraz droższe.

Nikuś23

Posty: 3

 
Ja osobiście, gdy wyjeżdżam za granicę to korzystam z busów zachodniopomorskie. Według mnie jest to bardzo wygodna opcja tym bardziej, że niezbyt lubię prowadzić samochód. Tutaj po prostu wsiadam i dojeżdżam pod wskazany adres co dla mnie jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jeśli ktoś z Was mieszka w województwie pomorskim i szuka busów do Niemiec to bez większego problemu powinniście znaleźć jakieś busy pomorskie, które odpowiadają Waszym oczekiwaniom, bowiem takich firm jest sporo.

Posty: 6