picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja roczkowa szczecin, jaki fotograf ?

sesja roczkowa szczecin, jaki fotograf ?

Znacie profesjonalnego fotografa, który wykonuje sesje ciążowe w Szczecinie? Chodzi mi o kogoś, kto ma należyte uprawnienia i szkolenia do takich zdjęć?

Menene

Posty: 1

 
Według mnie ceny są atrakcyjne za takie sesje. Weźmy pod uwagę to, że tutaj liczy się profesjonalnym. Taki fotograf to osoba, która jest po specjalnych szkoleniach, a to przecież też kosztuje. Do tego dochodzi nowoczesny sprzęt i programy do obróbki. Nikt za darmo tego nie wykona i trzeba będzie się z tym liczyć.

TomekK

Posty: 3

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem niesłychanie zadowolona. Pani miała odpowiednie podejście do wykonywania super zdjęć. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

Marioleczka

Posty: 8

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się bardzo podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, ale to nigdy nie wychodzą takie same zdjęcia jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

AleBulaa

Posty: 8

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, natomiast nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, albowiem na pewno byłaby to dla nas niesłychanie ciekawa i wyjątkowa pamiątka.

Ycomojo

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o sesję noworodkową w Szczecinie to polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, bo tutaj macie najlepszą ofertę na całym rynku.

Marioleczka

Posty: 39

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się bardzo podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, niemniej jednak to nigdy nie wychodzą takie same fotografie jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

Posty: 2

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To znaczy, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wówczas zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

Yuri20

Posty: 10