picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dostawcy erp, szukam !

dostawcy erp, szukam !

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

prezesowa

Posty: 4

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać faktycznie sporo, lecz to musi być przemyślane. System też ma inne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Woli007

Posty: 18

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niezwykle mała liczba.

gniewny5

Posty: 8

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

adFRANCE

Posty: 9

 
Zarządzanie firmami to bardzo uciążliwy kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Aniusiaaa1

Posty: 9

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

bezi2

Posty: 19

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

Bączeak

Posty: 6

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odszukasz na mnóstwo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

TomekK

Posty: 12

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Klara323

Posty: 4